مرکز همایش های بین المللی کیش
موضوع قرارداد : تهیه و نصب و راه اندازی کلیه تجهیزات صوتی، تصویری، نور پردازی مرکز همایش های بین الملی کیش
کارفرما : سازمان منطقه آزاد کیش
مشاور : مهندسین مشاور فراطرح
محل پروژه : جزیره کیش، مرکز همایش های بین الملی کیش
تاریخ تحویل پروژه: 1387/09/18
وضعیت پروژه : تحویل قطعی
شرح مختصر پروژه :
جزیره کیش یکی از زیبا ترین جزایر خلیج نیلگون همیشه فارس به علت بهره مندی از محیطی آرام به همراه امکانات اقامتی، تفریحی و امتیازات ویژه مناطق آزاد تجاری، همواره به عنوان یکی از مهمترین مراکز اقتصادی و گردشگری ایران مطرح می باشد.
وجود سالن های همایش، کنفرانس و آمفی تئاتر بنا به نیاز شرکت ها، سازمان ها و مؤسسات دولتی و خصوصی به منظور برگزاری برنامه های مختلف یکی از نیازهای مهم جزیره بوده است.
از این رو سازمان منطقه آزاد کیش نسبت به ساخت یکی از مجهزترین مراکز همایش ایران اقدام نمود.
مرکز همایش های بین المللی کیش مشتمل بر سالن های چند منظوره با زیر بنایی بالغ بر 15000 متر مربع در زمینی به وسعت 5 هکتار جنب اسکله قدیمی جزیره کیش احداث گردید.
و همچنین کارگاه های آموزشی ، فضای VIP و فضاهای اداری از بخش های مختلف مرکز همایش های بین المللی کیش می باشد.
تجهیز این مجموعه به سیستم های نور ، صدا و تصویر بنا به ابعاد این پروژه از اهمیت بالایی برخوردار است.
از سوی دیگر بنا به درخواست کارفرما مبنی بر کاربرد های گوناگون مجموعه، طرحی جامع، کار آمد و مطابق با استاندارد های روز دنیا مورد نیاز بود.
از این رو شرکت فارس تکنولوژی کیش در مهرماه 1386 با اتکا به نیروهای متخصص عهده دار تجهیز این مجموعه گردید و توانست این مهم را به نحو مطلوب به پایان برساند. با توجه به اهمیت و گستردگی فعالیت انجام شده و نصب تجهیزاتی که برای اولین بار در ایران صورت گرفته، در تجهیز مجموعه فوق از مشاوره مهندسین اروپایی نیز بهره گرفته شده است.
همچنین در پایان مرحله نصب و بعد از بازدید نمایندگانی از کمپانی RCF ایتالیا و­ Harman Pro شرکت فارس تکنولوژی موفق به کسب تاییدیه از این دو گردید.

گواهینامه کمپانی RCF ایتالیا

گواهینامه نمایندهHarman Pro در خاورمیانه

در حال حاضر مرکز همایش های بین الملی کیش به عنوان یکی از مجهز ترین مراکز در سطح ایران مورد بهره برداری می باشد و مراسم های متعددی در این مرکز برگزار شده و می شود.
رضایت نامه کسب شده از کارفرما :

رضایت نامه کسب شده از مشاور :